Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt érezhető a...

Berny05 kérdése:

Mennyi idő alatt érezhető a hatása a Mirzaten/Remeron/Yarocen antidepresszánsnak? Kezdetben ez a típus is felerősíti a szorongást?

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns hatás kifejtéséhez hetek kellenek, de az alvást javító hatás már az első szemtől érezhető. Nem jellemző rá a szorongás erősödése, legalábbis saját tapasztalat alapján.
2021. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 hónap kell minden antidepresszánsnak.
2021. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En a mellekhatasat-nyugtalan lab szindroma- mar az elso Mirzatennek tapasztaltam🙁
2021. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nyugtalan láb szindróma sajnos nálam is fennáll.
2021. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 1. naptól érezhető volt az altató hatás. Antidepresszáns hatása nem volt nálam. A szorongásomat felerősítette, de nem hagytam el, csak csökkentettem.


2

Nem kell minden antidepresszánsnak 1 hónap. Nekem a sokadik antidepresszánsom volt az első, ami a depressziómra hatott és egészen pontosan a 6. napon történt, hogy jobban kezdtem lenni.

2021. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy mindenkire máshogy hatnak ezek a gyógyszerek. A nyugtalan láb nálam is az első napon jelentkezett. Viszont ez az első gyógyszer, ami nem erősítette fel a szorongást. Ami van, az még a sajátom. Nagyon örülnék pozitív tapasztalatoknak is, mert ez a küzdelem nagyon nehéz. Minden nap. És jó lenne bízni valamiben.
2021. dec. 8. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb, legbiztonságosabb antidepi, ha nem gond, hogy sokat hízol és alszol tőle. Ezt nem én találtam ki, egy angol nyelvű oldalon olvastam, ez vmi tudományos kutatás eredménye.
2021. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy hatásos, de aki eleve normál súlyban van annak brutális...én nagyon sokat híztam tőle.

Pedig egyébként használt.

Azóta sem találtunk megfelelő gyógyszert.

2022. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Én Scippát szedtem 17 napig, de olyan rosszul voltam tőle hogy lecseréltük. Durva szorongás , nem alvás, nem evés… Frontin mellett is. Mirzatent kaptam. Tegnap este vettem be az első szemet. Teljesen jól vagyok tőle, úgy aludtam mint a bunda. Szorongás megszűnt teljesen. Furcsa ez nekem, nem így működnek az antidepik. Én várom a 2-3 hetes “szart”. Tudnátok kérlek erről írni?

2023. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9

Első szem után másnap nekem sem kellett nyugtató , tok jól voltam tőle és szépen lassan jobb lett de mint írtam állandóan brutal éhes voltam és rengeteget hiztam így elhagytam!

Nem szedek azóta másikat , magamtól kezdek rendbe jönni

2023. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!