Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még olyan akit hidegen...

Van még olyan akit hidegen hagy a karácsony?

Figyelt kérdés
Amióta depis vagyok semmi sem érdekel, már a karácsony is hidegen hagy. Van még más is így ezzel?

2021. dec. 10. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám halála után egyáltalán nem érdekelt a karácsony, mivel nálunk a karácsony volt az év fénypontja. Ez a karácsonydepis időszak még 2 egymás követő évben volt. Utána már jobb lett. Ez lesz a 2. karácsony, hogy párommal fát állítunk.
2021. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alain Delon ***** válasza:
84%
Igazából engem is. Tiszta erőltetett dolog az egész. De legalább nem kell menni a hónap utolsó hetében dolgozni.
2021. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen szerettem, de most rossz időszakot élek, így egyátalán nem várom...
2021. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én sosem szerettem, gyerekként sem. Kényszerböl kell találkozni egy hagyomány miatt olyan rokonokkal akikkel az év többi napján nem is beszélek, kb mintha idegeneket fogadnék a lakásomba. Beszélgetünk a semmiről, vigyorgunk az ajándékoknak ami nem is tetszik vagy egyáltalán nincsen rá szükségünk. Csak a szüleim iránti tiszteletből megyek ilyekor végig ezen a maskarán, de évről-évre egyre kellemetlenebb.
2021. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Apum tavasszal hunyt el, úgyhogy emiatt egyáltalán nem várom. El sem tudom képzelni milyen lesz nélküle..
2021. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
En kifejezetten utalom.Az ev legpusztitobb idoszaka. Csoda hogy eddig elviseltem megorules nelkul
2021. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm. Ha lenne módom rá, teljes Decemberben elmennék és kivennék valahol egy faházat, ahol magányosan átvészelhetem ezt a számomra ótvar és giccs ünnepet.


Hideg kiráz tőle, amikor sokan már annyira fel vannak bőszülve, hogy szinte nem bírnak magukkal, mikor lesz már 24.-e...

2021. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok embert hidegen hagy, lekakilja magasról. Talán azért jó mert nem kell menni dolgozni, iskolába menni.
2021. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon kicsi gyermek koromban szerettem a karácsonyt, kb. 10 éves korom előtt. Azóta már rájöttem, hogy számomra semmi jó nincs benne és semmi értelme nincsen. Aki akarja, felőlem ünnepelheti, nem leszek rossz véleménnyel róla emiatt, de engem hagyjanak ki belőle.
2021. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!