Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg pszichológushoz...

Tényleg pszichológushoz kellene forduljak?

Figyelt kérdés
Tini lany vagyok. Az unokatesom szerint, "beteg vagyok" es pszichológushoz kellene forduljak, nos tudni kell rólam hogy nem tudom miert, de egyszerűen magamnak való vagyok, ha jonnek vendégek inkabb be zárkózok a szobámba, csak a szuleimbe, es a tesomba bízok, és ha tegyük fell tetszik egy fiú, és kiderul hogy én is tetszek neki, egyszerűen ell kap egy rossz előérzet... és "kiábrándulok" belőle.. félek hogy mindenki azt fogja rólam hinni "Hogy, bunkó, bekepzelt, es depressziós lány vagyok, akivel nem lehet baratkozni.."
2021. dec. 10. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Én a szián kívül nem szólok senkihez, de ha beszélnek hozzám termeszetesen normalisan válaszolok..
2021. dec. 10. 19:03
 2/5 anonim válasza:
introvertált vagy, ezzel nincs semmi baj, ha téged nem zavar ez az állapot
2021. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, introvertalt vagyok 22 éves fejemre. És igen sokan gondoljak hogy beképzelt vagyok meg mindig azt hiszik hogy valami bajom van de nem csak egyszerűen befelé forduló vagyok ennyi. Valaki megérti valaki nem.

Egyébként lehet később megváltozol kitudja :)

2021. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Tudni kell, hogy a pszichológus nem orvos, hanem bölcsész. Ha beteg lennél, pszichiáterre lenne szükséged. Egy pszichológust szerintem érdemes lenne felkeresned, nincs abban semmi megalázó. Előtte nyugodtan megnyílhatsz, mert pont azért van, hogy meghallgasson és tanácsokat adjon.
2021. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

A pszichológusra ne negatív dologként tekints. Én szeretek járni, és jobb is lett volna ha pl tini koromban elkezdem.

A pszichológussal nem veszíthetsz, hanem nyersz. Személyiség fejlődést.

És az is lehet hogy csak pár alkalom lesz. Átbeszélitek a bizonytalanságaidat, vagy azt, hogy jó vagy így ahogy vagy.

2021. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!