Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kell felkeresni egy...

Hogy kell felkeresni egy pszichológust?

Figyelt kérdés

Kiszemeltem interneten egy klinikai szakpszichológust, viszont nem tudom, hogy hogyan kell felkeresni.. Aki volt már pszichológusnál, le tudná írni, hogy hogy amennyiben e-mailben szeretném felkeresni, hogy tegyem? Sajnos nincs a weboldalán ár, ilyenkor mit "illik" írni, először csak magára csak az árra kérdezzek rá, és ha nekem sok, akkor utasítsam vissza? Vagy ez hogy megy ilyenkor? (Egyből le kell írni esetleg 1-2 mondatban a problémát, meg van-e szabad hely, vagy elég először, ha csak az árat tisztázzuk? Ne haragudjatok, ha túl evidens, de még nem voltam ilyen helyzetben.😄)


Ja, és ha esetleg tudja valaki azt is, hogy a klinikai szakpszichológus drágább-e általában, mint egy 'sima', azt is megköszönném, ha leirná



2021. dec. 14. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Normalis pszichologusoknal minimum 1 eves varolista van, ugy keresgeljel...
2021. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Üdvözlöm! Bizalmi problémáimmal keresném meg, érdeklődök van-e most szabad kapacitása. Amennyiben igen, milyen áron elérhető/mennyibe kerül 1 alkalom?

Igen, a klinikaik drágábbak, 12-15000 per óra körül van. A népszerűbbek többért, de náluk várni is lehet, nagyon sok most a segítségkérő.

2021. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Jó napot,


Érdeklődni szeretnék, hogy jelenleg fogad-e új ügyfeleket, és mennyibe kerül egy konzultáció?


Első sorban [insert lelkibaj here]-re keresek megoldást.


Kb. Ennyi :D

2021. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


A klinikai szakpszichológus általában drágább, mint a sima, mert 4 évvel többet jár egyetemre, illetve komolyabb problémákkal csak ő foglalkozhat.


Az első e-mailben a problémádat írd le vázlatosan, illetve kérdezz rá az árra.


Arra készülj, hogy jó eséllyel 1-1,5 hónapnyi várakozási idő lesz hozzájuk, mert ennyire televannak.

2021. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. dec. 15. 00:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Drágább.

Leírod egy mondatban, hogy miben szeretnél segítséget, mennyibe kerül és tud-e fogadni.

Engem elküldött előtte pszichiáterhez aki vérvételre és egyéb vizsgálatokra küldött, hogy nem-e fizikai betegség okozza a tüneteim.

2021. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!