Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kijönni a depress...

Hogyan lehet kijönni a depresszióból erre ezer válasz van, na de arra hogy MINEK jöjjek ki, arra van egy válasz is?

Figyelt kérdés

Mert kismillió módszer terápia orvos gyógyszer van arra HOGYAN jöjjek ki.

Na de arra hogy mégis MINEK jöjjek ki, arra van 1 válasz is? Nincs.


Minek jöjjek ki hogy folytassam az életem? Na de minek? Épp az az élet juttatott ide. Kapaszkodjak vissza ODA? Miért ott jó volt? Nem. Akkor minek.


Lehet jobb is befejezni és exitálni?


2021. dec. 18. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy jobban érezd magad. Kizárólag magad és a közérzeted miatt. Szerintem.
2021. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért gyere ki belőle, mert egy életed van, nincs újrakezdés, ebben az egyben kell jól érezni magadat.

Tudom, nehéz, sokszor benne voltam a depi mélyén. Érdemes úgy nekikezdeni, hogy mivel tudok MÁSOKNAK tenni valamit, amitől NEKIK jobb lesz. A többi jön magától.

2021. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

13 éve vagyok depressziós,saját magától gyógyul meg az ember.

4 éve majdnem a gyógyszereket is el tudtam hagyni (nem kellett egyszerűen),most visszaestem nagyon keményen. Dupla adag kell most.

Nem biztos,hogy ki tudnál mászni belőle amúgy.

2021. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!