Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáterem miért teszi ezt?

A pszichiáterem miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Amit művel azt konkrétan vallatásnak, kihallgatásnak érzem. Gyakran logikátlan állításai, kijelentései vannak, egyik témáról vált a másikra hirtelen. Agresszív a stílusa, lekezelő, máskor meg mézes mázas. Sosem tudhatom mikor milyen hangulatban találom. Mindegyik pszichiáter ilyen? Ez a munkájuk része?
2021. dec. 24. 15:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van, hogy össze akar zavarni, miközben nekem pont ő tűnik finoman szólva instabilnak. Egyszer azt mondta, én mentálisan sokkal egészségesebb vagyok, mint ő.
2021. dec. 24. 15:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A pszichiáterek olykor asszimilálódnak a betegeikhez.

Idővel némelyikük belefásul.

Válts szakembert.

Mivel téged frusztrál a stílusa, nem jutsz előbbre, csak fölöslegesen töltitek az időt.

2021. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

A psziháterek ilyenek.Volt tv ben egy sorozat."Bevállaljam ? "

Csernus Imre műsora .Milyen kemény szokott lenni.

2021. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Pszichiáterek is ugyan úgy emberek mint bárki más, vannak jobbak és rosszabbak, ha úgy érzed hogy nem tudsz vele dolgozni magadon úgy ahogy szeretnél akkor érdemes váltani.
2021. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő nem kemény hanem iszonyat labilis. Ő mondta nekem hogy szorongó ember! Úgy éreztem szerepet cseréltünk. Volt hogy belém akarta magyarázni hogy mit érzek. Az érzéseim kimutatásával, felismerésével semmi gondom. Tehát tudom mit érzek, mi váltja ki belőlem stb. Ő pedig belém akarta magyarázni hogy én most fájdalmat érzek, amikor nem att éreztem. A saját akaratát akarja rám erőltetni és ha nem megy neki akkor arrogáns lesz. Majd bocsánatot kér.
2021. dec. 24. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon labilis egy alkat.

Mindenképp válts egy másik szakemberre, mert ez nemhogy fejlődést segítené, hanem inkább azt gátolja.

2021. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most ez így furán fog hangzani, de mintha irigy lenne rám valami miatt. Ezt abból gondolom, hogy egyszer azt mondta: mitől vagyok én ennyire egyensúlyban hozzá képest? Egyik alkalommal nyugodt, következő alkalommal pedig mint aki nincs ott agyilag. Egyik logikátlanság a másik után. Volt hogy én kérdeztem vissza, miért állítja ezt rólam? Azt válaszolta nem tudja, lehet saját magát vetíti rám. Olyan érzelmeket akar belém magyarázni amilyenek bennem nincsenek az adott dologgal helyzettel kapcsolatban. Plusz mintha minden áron azt akarná elérni, hogy támaszkodjak rá lelkileg.
2021. dec. 24. 16:01
 8/12 qkker1 ***** válasza:
63%
A pszihomókust és a beteget az különbözteti meg, hogy az asztal/dívány melyik oldalán vannak.
2021. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt hogy azon gondolkodtam, hogy lehet ő az ami, ha ilyen szinten labilis, arrogáns, és olyan mint egy kaméleon.
2021. dec. 24. 16:11
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Mivel ez zavar téged, azt javaslom, hogy menj máshoz. Ha csak havi 1x mész gyógyszerért, akkor ez még tűrhető, de akkor sem jó.

Terápiára (hetente vagy 2 hetente 1 óra) ne menj hozzá.

2021. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!