Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Januar 5-ig szabin van a...

Januar 5-ig szabin van a pszichiater ,a gyogyszer elfog fogyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 napra valo kifog maradni...

Őt helyettesitő orvos nincs... felhivtam azt mondta ha nagyon rosszul vagyok menjek korhazba es befektetnek... de nem akarok... Mit tehetnék? Magan orvos irna fel gyogyszert?



2021. dec. 17. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
rabolj ki párat
2021. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki csak van, aki fel tudna irni. Hivd fel a haziorvost es kerdezd meg, hogy mit tehetsz ebben az esetben.
2021. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Háziorvos is ki tudja írni. De kórházban, vagy SZTK rendelésen is adnak egy pár szemet. Legvégső esetben magán orvos. De ne 24.én este kezdj el kapkodni.
2021. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
ha besetalsz barhol az orszagban egy szabadon valasztott surgossegi pszichiatriai ambulanciara, kiirjak, es nem fognak befektetni
2021. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvos lazán felírja neked a gyógyszereket, főleg ha látja a korábbi leleteidet (EESZT-ben vagy papír alapon mindig rajta van a gyógyszer adagolás is).

A háziorvos szakorvosi javaslatra írhat fel bizonyos pszichiátriai gyógyszereket, de nem mindegyiket.

Nem kötözködés, de melyik városban laksz? Nehezen tudom elképzelni, hogy a területileg illetékes pszichiátriai gondozóban egy orvos sem rendel.

2021. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes áron a háziorvos is felírhatja a legtöbb gyógyszert. Van pár spéci gyógyszer amit nem, de a területileig illetékes pszichiátriai szakrendelésen hétköznap lenni kell valakinek, akinek van repceptje meg pecsétje.
2021. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!