Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha van valakivel egy konfliktu...

Ha van valakivel egy konfliktusom, és fel szeretném oldani magamban (úgy, hogy őt kiahagyom), arra van bármilyen módszer?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy van egy családtagom, akivel képtelen vagyok zöld ágra vergődni, engem nagyon fel tud húzni, és képtelen vagyok vele ezt a dolgot rendezni, mivel csak akkor sikerülne, ha ő megváltozna. Viszont nem fog. Van bármilyen módszer, amivel magamban el tudom érni azt, hogy ne idegesítsem fel rajta magamat folyamatosan? Elkerülni nem tudom, néha muszáj találkozunk. Tudom, hogy magamban kéne ezt rendeznem, de hogy? Hiába próbálom magamnak azt mondani, hogy ő ilyen, nem kell felvenni, nem szabad vele foglalkozni.. akkor is felhúz.
2021. dec. 26. 08:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!