Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom bevenni az antidepre...

Korina003 kérdése:

Nem tudom bevenni az antidepresszánst, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az ünnepek elött nem tudtam kiváltani a scippa nevű antidepresszánsom. Tegnap fogyott el az utolsó bogyó. Legközelebb holnap délután tudom kiváltani, ami azt jelenti, hogy 2 nap kimarad.


Mire számítsak? Elvonáli tünetek jelentkezhetnek mindössze 1 hónapos szedés után?



2021. dec. 26. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes patika
2021. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem lesz vészes. Eleve az antidepresszánsnak kell 4- 8 hét, hogy hasson
2021. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz. Folytasd holnaptól, ennyi.
2021. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem bírnád (bírni fogod) akkor orvosi ügyeletre be tudsz menni, felírják.
2021. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz.
2021. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2021. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából hála istennek semmi extrát nem éreztem csak sokkal aluszékonyabb voltam meg könnyebben rástresszeltem dolgokta. Utána miután megint elkezdtem szedni visszajöttek az elején talasztalt tünetek. Hányinger, bágyadtság, álmatlanság, ingerlékenység. De most, hogy megint szedem folyamatosan 2 hete elmúltak hála istennek.
2022. jan. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!