Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire szamitsak, mit fog velem...

Mire szamitsak, mit fog velem tenni a gyogyszer?

Figyelt kérdés

Milyen lesz? Panikrohamaim lesznek? Meg fogja valtoztatni a szemelyisegemet? Attol felek, hogy nem fogok tudni viselkedni, kimondom amit gondolok pl, vagy nevetek olyankor mikor nem kene, halucinalni fogok. Escitil, antidepi, ehhez mindenkepp kell majx Xanax? Negyed szemmel kezdem, aztan kell felet szednem, igy is eros tuneteim lesznek? Nagyon felek. Ezektol a dolgoktol meg foleg, alkoholt sem tudok inni az ez iranti szorongasom miatt. Eleg elolvasnom pl itt egy kerdest, hogy valakinek napok ota tarto tunetei vannak a drogtol, mar bepanikolok es nehez lenyugodnom, pedig nem rolam van szo hanem egy idegenrol. Es nem is drogozok, nem is drogoztam, nem is mernek. Nagyon ketsegbe vagyok esve. Nem akarok depresszios lenni pedig nagyon magamba fordultam emiatt az utobbi idoben, de ettol fuggetlenul felek a gyogyszertol. Konkretan temetem magam es olyan mintha meghalni keszulnek. :(

20/L



2018. szept. 4. 12:26
 1/4 piku78 ***** válasza:
Szia,megkérdezhetem mire kaptad az antidepresszánst illetve kaptál mellé xanaxot is?Bocsi de nemértem a kérdésed.
2018. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Panikolok, ha kell ha nem. Ha szorongos allapotba kerulok akkor annyia belelovalom magam, hogy mindentol megijedek, felek. Picit derealizacio, de tenyleg kicsit es amugy is figyelgetem magamat, de megijedek hogy mi tortenik velem es elkezdek aggodni. Panikrohamom januar ota nem volt, de minden nap megjelenik ez az allapot. Amolyan generalizalt szorongas. Ha lekotom magam, akkor akar egesz nap semmi bajom. De ilyen nagyon ritkan van.
2018. szept. 4. 14:08
 3/4 piku78 ***** válasza:
Pánikbetegségre általába xanaxal szedik az elején az antidepit.Az első 1-2 hétben az antidepresszáns felerősíti a tüneteket.Azt jelenti egy picit rosszabbul leszel de utána 3-4 hét után elkezd hatni az antidepi és ujra a régi leszel pánikroham/szorongás nélkül.Megéri kivárni hogy hasson az antidepi mert segít.Azután ha már úgyérzed nem kell a Xanax azt lassan lerakhatod fokozatosan csökkentve az adagot és marad az antidepi.Azt pedig addig szeded még a doki előírja.Amúgy nemkell olyantól félned hogy megváltoztat a gyógyszer vagy halucinálsz.Az antidepitől semmibódultságod vagy ilyesmit nem érzel.A Xanaxtól meg nemhogy mit érzel hanem mit nem,szorongást.Kitartást és meglátod egy hónap mulva már sokkal jobban leszel.
2018. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha érdekel írok gyógyszer helyett alternatívat, ami jobban is hathat.

2018. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!