Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hónapok óta depressziós,...

Hónapok óta depressziós, lehangolt vagyok. Ha szakemberhez fordulok, és felír antidepresszánst, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Mellékhatásokra lennék kíváncsi, befolyásolja-e a munkavégzést, gondolkodást, autóvezetést?

Interneten rengeteg rémtörténet van.

Hízás,szexuális problémák,érzelemmentesség stb.


2018. máj. 10. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindent befolyásol, akár maga a depresszió is. Mond el az orvosnak, hogy milyen munkát végzel, és akkor enyhébbet ír fel. Viszont annak a hatása is kisebb.
2018. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyit: én nem híztam, ugyanis nem kell feltétlenül átmenni az evés helyett falásba. Csak a bevitt többletkaja hizlal, a gyógyszer nem. Szexuális problémát okoz, de nem fáj. Érzelemmentességet egyáltalán nem tapasztaltam. Állj pozitíven a dologhoz, és akarjál is meggyógyulni. Sok sikert.
2018. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad gyógyszert szedni...az csak elnyom...de nem oldja meg a problémát...egy jó pszichológus kell aki felold...megkeresi az okot és segít feldolgozni....
2018. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon padlón voltam segített egy kicsit, hogy talpra álljak. Sok fajta van, mindenkinek más használ. Amitől pl 3 ismerősöm is jól alszik, attól én egy percet se tudtam aludni, mert nyugtalan láb szindrómát okozott. De nem törvényszerű, hogy mindenképpen komoly mellékhatása lesz.
2019. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én egy hónapig szedtem, de csak addig hatott amig szedtem párnapra ugyan úgy jöttek a rossz indulatu gondolatok lehangotság stb. De most eldöntöttem, hogy pszichoterapeutához fordulok, mert valóban csak elnyomja az érzéseket a gyógyszerek ha ugy tetszik pillanatnyi örömet okoz.
2019. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Interneten ne olvas semmit a depresszióval kapcsolatos gyógyszerekről mert ilyen állapotban az emberek nagyon labilis az érzelmei és hajlamos bebeszélni magának, hogy tényleg igazak és elutasitsa magától a segitséget. Rengeteg elismert pszichológus elmondta youtube videóban, hogy az antidepresszáns jó hatásal vannak az emberekre.
2019. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszerfüggőséget okoz
2019. ápr. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!