Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne aggódjak...

Mit tegyek hogy ne aggódjak állandóan egész nap az alvás miatt?

Figyelt kérdés
Alvászavaraim vannak,sokat szenvedek az elalvással, sokszor nehezen megy. És ezért minden nap, egész nap ezen görcsölök, hogy aznap vajon hogy fog menni. Gyógynövényes készítményeket próbáltam, nem sokat érnek. Mit lehetne tenni?
2021. dec. 26. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Az a legrosszabb amit most csinálsz.Ha egész nap ezen görcsölsz,úgysem fog menni az elalvás.Tudom nehéz,de próbáld elterelni valahogy erről a figyelmed.Ha közeledik az este,vagy az alvás ideje,előtte sétálj egyet a friss levegőn,vagy relaxálj.A net tele van relaxációs gyakorlatokkal.Azt nem írtad,hogy el bírsz-e végül aludni,vagy átalvási nehézségekkel is gond van.

Az agyad úgyis kikapcsol ha már annyira fáradt vagy.

Ne érdekeljen,hogy el bírsz-e majd aludni,vagy sem.Ha nem megy,ne erőltesd,kelj fel,sétálj egyet,igyál egy teát.A lényeg:ne pánikolj!!

2021. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok. Képtelen vagyok elaludni, csak gyógyszerekkel megy.
2021. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg tudtad oldani?
2022. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!