Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ADHD-sok, van gyógyszer vagy...

ADHD-sok, van gyógyszer vagy terápiás megoldás ami már javított az állapototokon?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 19:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Azt hiszem, hogy a Skandináv országokban az ADHD-sok az iskola előtt kötelezően futóedzésen vesznek részt és marha sokat javít ez az állapotukon. Az Edzett agy című könyvben részletesen írnak róla.
2021. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Ritalin nekem segített
2021. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó,ha szabad tudni hány éves vagy?csak azért kérdezem mert én is figyelmhiányban szenvedek,és azt olvastam hogy ez a szer a legjobb erre,csak hogy felnőttek nem szedhetik,a betegtájékoztatójában olvastam a neten.31F
2021. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Van gyógyszer, a ritalin. Viszont ahhoz diagnosztizált adhd-snak kell lenni. Sotén egy éves várólista van. ez az egyetlen ingyenes lehetőség. ill van két magán. az egyik 45e ft de nem alapos..a másik 110e ft de alapos.


Érdemes elolvasni máté gábor szétszórt elmék c. könyvét. Gyógyszer nélkül is van remény a gyógyulásra, csak rajtad múlik. Ehhez persze változtatnod kell pár dolgon.

2021. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3!

16 éves vagyok, Sotén jutottam kezeléshez

2021. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SOTÉ-n a várólista most másfél év. Nekem ritalin LA segített. Felnőtteknek is felírják, hisz ugyan úgy ADHD-sek maradnak.
2021. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!