Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan rázzam le a pszichiáter...

Hogyan rázzam le a pszichiátereket?

Figyelt kérdés

Ez a sztorim:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__egyeb-kerdesek__1..


Most viszont újra pszichotikus és emocionális zavar lett a diagnózisom, amit nem értek(semelyik diagnózist nem értem), mivel azt írja a wikipédia a pszichózisról, hogy az hallucinációkkal, téveszmékkel és a valósággal való kapcsolat megszakadásával jár, amik rám nem jellemzők. Azt azért elmondanám,hogy jobban belelássatok a dolgokba, hogy az utóbbi 1 évben nagyon keveset barátkoztam és szinte nem beszéltem senkivel, valamint olyan is volt, hogy nem éreztem semmilyen érzést,de ez még nem ok arra, hogy letudjanak diagnosztizálni engem bármivel is. Azt is fontosnak érzem elmondani, hogy a pszichiáterek több helyen nyívánvalóan hazugságokat írtak le rólam, hasonlókat, mint ami ebben van:


[link]


Azt is betegnek tartják mellesleg, amikor keresztény voltam és adakoztam a koldus bácsiknak. Olyan viszont egyszer vagy kétszer fordult elő, hogy ezer fölött adtam nekik,de többnyire csak pár tizen vagy pár száz forintot adtam.


És tudom, hogy nem vagyok egyedül avval, hogy normális vagyok és mégis mentális betegnek tartanak,ugyanis a zárt osztályon volt egy olyan gyerek, aki azért volt bent, mert a tanárja nem bírt vele, egy másik meg azért, mert nem akart szemüveget és ezért elszökött.


Ha idáig eljutottál nagyon hálás vagyok neked és ha tudsz adj valami tippet, mert a kényszergyógyszerezéssel és avval, hogy járni kell pszichiáterhez, úgy érzem elveszik a szabdságomat.


Ha valakit meg az érdekelne, hogy, miért lettem közveszélyesnek bélyegezve, azt is leírom,ha kell, de előre annyit mondok, hogy önvédelem volt.


16/F



2021. dec. 28. 10:52
 1/6 A kérdező kommentje:
És remélem, hogy nem lett túl sok.
2021. dec. 28. 10:58
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Ja, igazad van. Végülis az normális, hogyha egy gyerek nem akar szemüveget akkor elszökik.

Nagyon nagyon kevés az az eset, hogy félrediagnosztizálnak valakit pszichésen, pláne ha több szakorvos is vizsgált.


Az orvosokat a MI érdekünkbe ne akard lerázni.

2021. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Elolvastam a korábbi kérdést és ezt is és elég zavaros, ahogy írsz.


Bizonyos, hogy van vmi betegséged, mivel a zárt osztályra nem olyan könnyű bekerülni.


Miért vagy közveszélyes?

2021. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2Én kitartok amellett, hogy ő normális. Mégha az egész világ is bolondnak tartaná, én akkor se tartanám annak. Én hiszem, hogy én félre vagyok diagnosztizálva.


#3Mi a zavaros benne vagy mi érthetetlen? Az meg nem igaz, hogy nehéz bekerülni a zárt osztályra,mivel láttam a saját szememmel, hogy milyen apróságokért kerültek be emberek.(ADHD-sok is voltak,akik nem tudom, hogy lettek közveszélyesek-evvel csak, azt akarom mondani, hogy olyan emberek, akiknek hiperaktivitás és figyelemhiány a betegségük és ők biztosan nem közveszélyesek) Azért lettem közveszélyes, mivel egy családtagom nagyon dühös lett amikor kidobtam az egyik cuccát és megpróbált megfojtani, amit nem hagytam és így kitéptem a haját, de amikor teljesen kiszabadultam a keze szorításából, nem bántottam tovább és ő is megnyugodott.

2021. dec. 28. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Hasonló szituációban voltam, önvédelem volt nálam is.figyelj,amit leírok.soha ne itt kérj segítséget,se pszichológus se pszichiáter nek nm érdeke,H egészséges legyél.a gyógyszert ne szedd,ha már rád erőszakoltak,és rafuggtel akkor nagyon kicsi adagonkent csökkentsed.mindenki előtt normálisan viselkedj,még ha szetvet az ideg akkor is.konkretan bolond vagy mindenki szemében,és veszélyesnek hisznek mert megvedted magad.ha jól akarsz kijönni ebből akkor teljesen normálisan kell viselkedj,mert ha hibázol rád hívják a mentőt mert te már a rendszer szerint elmebeteg vagy.es ilyenkor bármit megtehetnek ha nm vagy közreműködő a mentősökre értem.ne bízz senkiben,mert ellened fogják ezt a "betegséget felhozni, konkrétan egy pszichiáter tönkre teheti az életed.ezert nagyon vigyázz kinek mit mondasz.nm vagy közveszélyes, sőt.onvedelem volt.itt mindenki orvost fog tukmalni rád és gyógyszert.csak magadra fókuszálj.ha nagyon muszáj egy olyan pszichológust keress aki gyógyszer ellenes, nagyon ritka de van pár tiszta szívű.a lényeg, nyugodj le.szedd össze magad.es kifelé csak és kizárólag normális módon viselkedj,mert sajnos még vagy bélyegezve,a rendszerbe látják H voltal már zarton,és úgy is bannak az emberrel mint egy kutyával.tapasztalat.fiatal vagy nagyon.okosan lépj mert nehéz lesz ha mást látnak rajtad mint a normális viselkedés mód.tolem a házat akarjak elvenni így,egy kiabálás miatt mentőt hívtak a rohadék rokonaim,akkor nagyon nehezen felfogtam H tönkre akarnak tenni.osszeszedtem magam és 3ora megfigyelés után haza jöttem.de ha agresszív vagy akkor rendőrség lefog és szétvernek a mentősökkel és beoltanak mint egy állatot.tapasztalat.vigyazz magadra.es semmi agresszív viselkedés.akkor nem lesz miért bevitetni téged
2021. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 5.ös válaszoló jól leírta a mai valóságot. Ahány pszichiáterrel találkozol annyi diagnózisod lesz. Még több gyógyszer. Az nem érdekli őket, hogy te hogy érzed magad csak vedd be a bogyót. Ne hagyd magad megbélyegezni. Nekem nyáron volt, hogy nem volt az orvosom csak helyettesítője. Na az mindennek elmondott, leírt az ambuláns lapra ami a valóságot egyáltalán nem fedte.
2021. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!