Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tanácsokat tudnátok...

Milyen tanácsokat tudnátok adni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

18 éves, 11.-es fiú vagyok. Szerető, normális családban nőttem fel, mégis kezdek depressziós lenni. A sulimban relatíva egész népszerű vagyok, viszont az osztályom utál. Nem kötünk bele egymásba se verbálisan, se fizikálisan, de érződik, hogy nem kedveljük egymást. Azt hittem, bírni fogom így, de kezdek kikészülni. Minden egyes nap úgy megyek be, hogy érzem, nem örülnek, hogy ott vagyok.


Annyira lehangol ez az egész, hogy depressziósnak érzem magam. Utálok iskolába járni.


Minden lány, aki tetszik, visszautasít. Se nem vagyok csúnya, se nem buta, se nem visszahúzódó. Az egyetlen ok, amiért offolnak az az, hogy nincs az a lány, aki ebből a negatív hozzáállásomból kérne.


Elmenni más iskolába már nem tudok, mert 11.-es vagyok. Osztállyal nem fogjuk megszeretni egymást. Szerintetek mi lenne a megoldás?



2022. jan. 4. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Van valami konkrét oka, hogy (szerinted) utál az osztályod???
2022. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Durván összekaptam velük valamin, majd megbeszéltük, de elidegenedtünk egymástól
2022. jan. 4. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy egész osztállyal...??????


Elég fura....


szerintem egyszerűen nem létezik olyan osztály, ami mindenben egyetért, és szembenáll egyetlen taggal....

2022. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A központi embereket elküdtem a p*csába, amúgy vannak barátaim osztályból
2022. jan. 4. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:

most akkor utál az osztályod, vagy vannak mégis barátaid...???

Nem vagy túlságosan koherens....

2022. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ha a központi emberekkel nem vagy jóban, akkor nem hívnak meg közös programokra, stb.
2022. jan. 4. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Más társaságot keress akkor! Párhuzamos osztály, sport, hobby, stb....
2022. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énis 18 vagyok, de ilyen világban nem csodálom hogy depressziós majdnem minden fiatal de már énis kezdem azt érezni mert elég lehangolt vagyok. De még szórakozni sem tudok elmenni mert egyrészt ahol lakom nincs, de közelebbi városban lenne de oda meg védettdégi igazolvány kell, tél is van. Szóval biztos vagyok benne hogy ez is közre játszik mondjuk én alapból szorongósabb típus vagyok meg hamar bepánikolok kész szenvedés már minden, főleg hogy barátaim sincsenek. De én nem vagyok önsajnáltató ez van és kész majd lesz jobb is.
2022. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!