Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiás vagyok és hogy ha...

Anorexiás vagyok és hogy ha beakarok feküdni pszichiátriára akkor hány kg-tól fogadnak?

Figyelt kérdés
160cm vagyok 39kg (nem ez volt a legalacsonyabb súlyom, 33kg volt a legalacsonyabb). Csak azért kérdezem mer egy ismerősöm azt mondta hogy őt nem akarták felvenni az osztályra mert nem volt kevesebb a bmi-je 16-nál

2022. jan. 4. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

én úgy tudom 15-ös bmi-től számít valaki annak, lehet emiatt nem.

nem tudom hova valósi vagy de pl. ha van szabad hely biztos befektetnek, ill. a SE Mentálhigiéniás Intézetében van speciális evészavar ambulancia igaz az csak járóbeteg

2022. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Miért nem eszel? Megéri bekattanni mint inkább enni?
2022. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
De okos vagy 2eske, nyilván már "be van kattanva", azért nem eszik...
2022. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
3-as bizony, és ha továbbra sem eszik mert hiú, akkor bele is fog halni. Akkor biztos szebbnek gondolná magát. Szóval egyen rendesen! A tápanyaghianytól stikkes is lehet. Egyen, táplálkozzon, és ne foglalkozzon a kinézetével annyit. Arra figyeljen amit belül érez.
2022. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 168 cm és 39 kg vagyok, most már 42 kg és tartom a súlyom. Eszek sokféle multivitamint, de mindentől faj a hasam kivéve a krumpli pure, sárga répa püré, és bebizonyította ételektől nem
2022. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bébi ételektől
2022. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Gyonyoru lehetsz idiota, komolyanxennyire felszines vagy hogy csak magaddal vagy elfoglalva hogy kover vagy? Latszij hogy semmi mas dolgod nincsen csak nezegetni magadat mert acsingozni a merlegen meg dicsekedni hogy 33 kg volt a legkevesebb. Ez nem dicsoseg! Lehet Te orulsz a 33 kg nak meg kamu panaszkodsz de az emberek nagyrsze sajnal, hanyingert kap es idootanak gondol es nagyon nagson csunyalatvany egy anorexias ugyh kezdjel el enni meg edzeni
2022. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!