Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pszichiátria ahova...

Van olyan pszichiátria ahova önként belehet feküdni?

Figyelt kérdés
mint a száll a kakukk fészkében, vagy amikor a született feleségekben Bree besétált egy pszichiátriára és befeküdt

2015. ápr. 9. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Mind ilyen. Csak kijonni nem olyan egyszerű.
2015. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen Magyarországon, beutaló kell. Súlyos pénzbe kerül egy ilyen "befekvés" amit nem fizet automatikusan senki, csak ha a szakorvos aláírta a beutalódon, hogy ez okvetlenül szükséges.
2015. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon jó hely a pszichiátria,itt mindig azt lehet olvasni,gondolom te is azért szeretnél befeküdni!?Nagyon kedvesek az ápolók és az orvosok,szuperebbnél szuperebb tablettákat és injekciókat adnak amiktől mindenki rendbe jön,már a gyerekek is befekszenek mert az a legjobb nekik,és életre szóló barátságok köttetnek odabent,aki ott volt ,vágyik vissza...
2015. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szükség van előtte kivizsgálásra, de igen, önként is lehet menni bármelyikre, ha úgy érzed, de szükséged lessz beutalóra.
2022. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, én ötször voltam és egyszer volt, hogy nem önként mentem. (De akkor nagyon nem.)


Most voltam bent nemrég, nem kellett beutaló sem.


Egyáltalán nem rossz helyek a pszichiátriák. Nyilván a budapesti Szent János Kórházat felejtsük el.


Tök jófej emberekkel lehet megismerkedni, elfogadható a kaja, ahol én voltam kétszer is, ott nagyon kulturáltak a szobák (3 ágyas szobákhoz egy fürdőszoba tartozik), takarítanak. A dokim nagyon jó fej volt. Távolról sem gyógyszereznek agyon, engem megkérdezett a dokim az első nap, hogy emelje-e az egyik gyógyszerem, mondtam, hogy nem. Nem is emelte. Aztán pár nap múlva én kértem az emelést és szó nélkül jóváhagyta. NAGYON színvonalas csoportterápiák vannak. Szép a park, ahol lehet sétálni. Szóval eléggé olyan, ahogy a 3-as leírja, csak tényleg.

2022. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1

Meglepődnél, hogy milyen egyszerű kijönni.

2022. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2

Totális tévedésben vagy.

2022. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

* Igen, én ötször voltam és EBBŐL egyszer volt, hogy nem önként mentem.


(Bocsi, kényszeres javítás.)

2022. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, de csak akkor, ha tisztában van vele, hogy maga ön.
2023. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!