Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ocd-s betegként kitudok...

Ocd-s betegként kitudok gyógyulni úgy, hogy nem szedek gyógyszert és nem járok pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Sajnos amikor becsülettel eljártam (kb 6 hetente tudtak fogadni tb alapon) pszichiáterhez és pszichológushoz is nem volt jobb pedig 1 évig folyamatosan csináltam. Szedtem gyógyszert, eljártam a "kezelésekre" de nem segített csak nagyon nyomott és egész nap álmos voltam. Nem akarom, hogy a gyerekem így lásson nagyon sok a hullámvölgyem és már nagyon rosszul vagyok sokszor. Pedig aztán az életben hála a jóégnek semmi problémám sincsen de a kényszeres vizsgálgatások nagyon megkeserítik az életemet és sokszor lehangolt vagyok. Tudna nekem valaki segíteni esetleg tanáccsal? Nagyon megköszönném❤
2022. jan. 5. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ez csak szakember segítségével lehetséges.
2022. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!