Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez tényleg a depresszió miatt...

Ez tényleg a depresszió miatt van?

Figyelt kérdés
Mély depresszióval küzdök egy ideje, sajnos nincs kivel már nagyon beszélnem, ha lenne is elmegy a kedvem. A munkahelyemen volt egy ember akivel pár hónapja eléggé jóba lettünk, mármint ő kitudott hozni ebből a hangulatból és állandóan vártam hogy mikor leszünk ismét egy muszakban, viszont ma áthelyezték máshova, es elegge rosszul erintett, persze ezt nem mutattam fele csak probaltam elviccelni az egeszet, de nagyon szarul erzem magam miatta hogy nem lesz, mert csak o tudott felviditani mostansag. Kozossegi feluleten meg nem nagyon beszelunk, es eloben meg jobban ment. Viszont felek attol hogy csak a melohely kotott ossze minket es azert voltunk el ugy, de ha mas helyen talalkoznank akkor az nyilvan mas lenne, remelem ertheto. Reszemrol ez nagyon hamar erosen kotodtem hozza nyilvan a depresszio es a magany miatt, es olyan rossz hogy ilyenkor is meg rosszabul viselem ha valaki elmegy az eletembol.

2022. jan. 8. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű. Nincs valami hobbid, ami a figyelmedet kicsit elterelné a magányodról?

Vesd bele magad valami olyan dologba, ami segít másra fókuszálni magadon kívül. Nekem a sport sokszor segített. Deee persze a legjobb egy jó pszichológus.

2022. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!