Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek depressziós egy olyan...

Lehetek depressziós egy olyan családon belüli öngyilkosság miatt ami nem sikerült?

Figyelt kérdés
Még szeptember környékén az egyik szülőm küldött mindekinek egy búcsú üzenetet, és meg kísérelt egy öngyilkosságot de meg állítottuk. Nem sokkal késöbb a másik szülőmnek lett egy párja aki engem egy olyan emberre emlékeztet aki nekem traumát okozott. Ezek az események óta vagyok céltalan, életkedvtelen, emberek között is magányos személy , nem utolsó sorban pánik rohamaim is vannak. Lehetséges a megnem történ öngyilkosság miatt? Vagy a kettő esemény egysége vállthatja ezt ki?

#család #magány #depresszió #halálvágy #megnemtörténtöngyilkosság
2021. nov. 16. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mindkét történés külön-külön is sok, együtt pedig hatványozódhatott.

Kérj segítséget, ha egyedül nem megy a feldolgozás.

2021. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Persze.
2021. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a célod a szülőd mentális egészségének megőrzése/ helyreállítása, illetve segíteni őt! Ez egy igen nemes cél lenne!
2021. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És valószínűleg nem csak őt, hanem téged is helyre rakna. :)
2021. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!