Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudja, hogy meztelenül sétál...

Tudja, hogy meztelenül sétál vagy érzi ezt ? Hogy lehet ilyen nyugodtan lazán sétál ? Hova megy ? Hogy került az utcára ruha nélkül ? Nem hiányzik senkinek ? Megszólítanám mi történne ? Tud beszélni ?

Figyelt kérdés

Nem szomjas ? Hogy megy WC-re ? Hogy jutott eszébe, hogy meztelenül sétáljon az utcán ?


[link]


[link]



2022. jan. 10. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát, figyelj.

Megkérdezheted hogy segíthetsz-e, de szerintem nem kizárt hogy valamilyen szer hatása alatt áll.

Mindenesetre én hívnám a 112-őt

2022. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

#1 vagyok


Ha más nem ez közszemérem sértés

2022. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
A kép hat éves. Korábban is volt hasonló eset. Több dolog is lehet mögötte. Ha nem valami fura mozgalom híve (vagy alapítója), akkor valami mentális zavar is lehet.
2022. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3: [link]
2022. jan. 10. 13:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor meztelenül fürödtem a főtéri szökőkútban bevittek a rendőrök. Mondjuk ez akkor volt amikor megkaptam a diplomám, és jelentős mennyiségű alkohol is volt a sztoriban.

Tudtam, hogy meztelen vagyok, és kedves voltam mindenkivel aki megszólított.

2022. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
3. vagyok. Erre írom, hogy hat éves hír. Túl sok nem derül ki róla. A rendőrök próbálnak kommunikálni vele, de arról sem írnak, mennyire sikeresen.
2022. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Vannak olyan helyek, ahol ez teljesen legális. Aztán az is lehet, hogy egy titkos forgatás és a hölgy jópénzért bevállalta.

Ha nem lenne tilos, én is meztelen lennék nyilvános helyen is, mert jó érzés szabadnak lenni.

2022. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Budapest belvárosában ez aligha legális. Ha filmforgatás, akkor a rendőrök szereplők, és Blikk újságrói is hülyék?
2022. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Kisfiú vagy. Menj fel a netre és keress rá public nudity, majd engedélyezd a 18 feletti videókat. Tele van budapesti felvételekkel. Némi anyagi támogatásért cserébe bevállalják ezt hölgyek, majd a felvételre kiverik azok, akik erre izgulnak, a cég meg jót keres a reklámokkal. Ilyen egyszerű, nem kell túlkomplikálni.
2022. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: Budapest belvárosában valóban nem legális, de franciaországban, spanyolországban és az USA-ban is van pár város, ahol az.
2022. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!