Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olcsóbb jó magánpszichológus...

Olcsóbb jó magánpszichológus Budapesten?

Figyelt kérdés
Budapesten belül keresek magánpszichológust nem horror áron, kb 5-6 ezer forint/óráért, hátha tud valaki.

2022. jan. 12. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem ennyiért nem fogsz találni, még "rosszat" sem...
2022. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ennyiert nem fogsz talalni, de videken se.

Tavaly en 10 ezer/ alkalomert jartam, ez volt akkor az alja, ahogy lattam, de mar o is emelt.


Esetleg tb alapon neki lehet menni, haziorvosdnal erdeklodj errol.

2022. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom, a kutya nem húgyoz oldalba ennyiért. Alaphangon 10-12 ezertől kezdődik az órabérük. Szerintem keress inkább TB-st.
2022. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem személyesen Debrecenben van egy magánpszichológusom aki 4 ezerért dolgozik óránként és nagyon jó szakember:)

Azért ennyiért, mert ő közben tanít is főállásban, tehát amolyan másodállás ez neki, de van rendes végzettsége és nem csak "meghallgat" mint sokan akik ezért elkérnek 15 ezret is, hanem rengeteg tanácsot is ad.


Ezért lennék kíváncsi arra, hogy esetleg találok-e hozzá hasonlót Budapesten is, mert közben felköltöztem ide és nem járok sűrűn haza.

2022. jan. 12. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Debrecen és Bp két külön világ. Vidéken meg lehet oldani "okosba", ha haveribb , lazább a kapcsolat, egy pesti kipenderít ilyen hozzáállással. Szerintem nem fogsz találni ilyen olcsón, max. egy hallgatót aki semmit sem tud még, hanem rajtad gyakorol.
2022. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, azért még próbálkozom:)
2022. jan. 12. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelentkezel a Vikote-hoz, ott 7ezer egy alkalom. Hosszú a várólista és hát lutri, hogy milyen terapeutát kapsz (én nagyon szart kaptam, egy ismerősöm pedig ódákat zengett az övéről), de talán egy próbát megér. Ez a legolcsóbb tudomásom szerint.
2022. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 ott is már 15k az első ülés, második meg 10k.
2022. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 igen, igazad van, az első ülés és utána az első kettő drágább, tavaly szeptemberben fejeztem be az egy éves terápiámat, akkor lett 7ezer Ft, az ez évi árakat nem tudom, egy kicsit lehet hogy emeltek. De még mindig olcsóbb, mint bárhol máshol.
2022. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg Budapesten 10 ezerért jarok egy órára és ez itt meg olcsónak számít. Ja es már említette, hogy jövőre már 12 ezret fog kérni 1 óráért. Egyébként nem ez az ő órabére, mert ebből még neki is adóznia kell, illetve könyvelőt ezt-azt fizetnie. Lehet, hogy lassan ott fogom hagyni (nem az ar miatt, hanem úgy erzem egyre kevésbe van már szükségem rá).
2022. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!