Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik, ha a pszichológus...

Mi történik, ha a pszichológusom meghal covidban?

Figyelt kérdés
Nem halt meg, de elkapta a covidot és most rettegek, hogy lesz valami baja. Szeretek járni hozzá, már több, mint egy éve vagyok nála és nem tudnám újra kezdeni mással. Van valami protokoll arra az esetre, ha meghal egy pszichológus? Csak érdekel

2022. jan. 18. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Atmesz masikhoz.
2022. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
El kell temetni
2022. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom mint mindenki mást is, de egyel kevesebben leszünk és el kell temetni.
2022. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Aki ilyen kérdést feltesz annak tényleg szüksége van pszichológusra. Még mindig.
2022. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a négyes válaszolóval... De hogy a kérdésre is válaszoljak, nincsen semmiféle protokoll. Amennyiben a pszichológusod meghalna, akkor átjelentkezel egy másikhoz.
2022. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy egy autó is elütheti bàrmikor, sőt ennek nagyobb a valószínűsége. Nyilván át kell menni másikhoz, de kétlem, hogy ebbe most belehalna.
2022. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Milyen protokollra gondolsz?

Emberből van, ha meghal, vele is ugyanaz történik, mint bárkivel. Meggyászolják, eltemetik.

De nem éetem, minek oánikolsz előre. A covidot sokkal többen élik túl, mint ahányan belehalnak.

Vagy az érdekel, hogy veled mi lesz? Semmi. Keresel másik pszichológust. Ez nem olyan, mint a háziorvosi rendszer, hogy megörökli valaki a praxisát betegkörrel együtt.

2022. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Átérzem kiszolgáltatottságodat.
2022. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Azért kíváncsi lennék, milyen válaszokra számítottál? A kedvéért feltámasztják, vagy mi? Nyilván, ha bármilyen okból nincs, akkor 2 dolgot tehetsz, elmész máshoz, vagy nem jársz pszichológushoz. Ez a protokoll.

Amúgy, ha ez vigasztal, az enyém nem halt meg, csak eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Egyszer hívott, hogy ne menjek, mert nem fogadnak átmenetileg az oltások miatt, keressem később. Azóta semmi, már megtudtam, hogy a hely is megszűnt. Én nem járok máshoz, mert amúgy se volt már szükségem pszichológusa, de őt bírtam. De azért elgondolkodtató, hogy a súlyosabb betegekkel is pont ennyire foglalkoznak.

2022. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Azerzem, Kerdezo, az aggodalmad.

Amikor az elso lezaras volt, 2020 tavaszan, akkor egyszer szolt a pszichologusom, hogy megbetegedett, majd szol, mikor lehet menni ujra. Szolt is, hogy megsem lehet menni, majd szol valamikor. Nagyjabol ra ket hetre jelentkezett, hogy most mehetunk, de nem dolgozik annyit.

Akit kedvelek, azert nagyon tudok aggodni, kulonosen akkor, ha nem tudok rola semmit. Amikor a hosszu kihagyas utan mentem vissza, vizslattam, hogy minden rendben van-e :D meg is kerdeztem, hogy mi tortent, de egy rovid valasszal elintezte.

Aterzem, hogy aggodsz. Errol majd beszelj vele utana, ez is jo tema.

2022. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!