Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miben változtassak, miben...

Miben változtassak, miben változzak meg, hogyan változtassam meg a gondolkozásmódomat, hogyha pánikrohamokkal küzdök, hogyha az orvos azt mondja a gyógyszerek nem fognak segíteni és ha azt mondja a pszichoterápiára sem mindenki alkalmas???

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Zuhanásérzés, szédüléses, hirtelen kitőrő pánikokos tünetekkel?
2022. jan. 18. 22:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos mondta azt, hogy pánikzavarra nem használnak a gyógyszerek?
2022. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem, melyik orvos mondta, hogy a pánikzavar nem kezelhető gyógyszerrel és pszichoterápiával... Épphogy ezzel a két módszerrel kezelhető.
2022. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem midnegy??? A pszichiáter mondta és azt is hogy nem mindenki fogékony a pszichoterápiára és a terápia mindig olyan fog lenni, mint egy vallatás, ki akarják belőlem szedni, hogy mitől vagyok beteg, de SOSEM ÉRTIK MEG, hogy én sem udom és épp ezért mentem oda, hogy ők segítsenek.
2022. jan. 18. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!