Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen ember alkalmatlan a...

Milyen ember alkalmatlan a pszichoterápiára?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, hogy mi a probléma. 6 terápiára jártam, nagyon szerettem járni, mindig óriási reményekkel kezdtem, blabla. Aztán jött egy megtorpanás, egy kiábrándulás vagy pl. egyszerűen csak annyi, hogy pánikrohamom volt odafele menet és onnantól kezdve nem tudtam járni. Végül leveleztem egy terapeutával és ő azt írta, hogy szerinte nekem nem való a verbális terápia, valószínűleg nem-verbálissal kéne próbálkozni. Azt meg sajnos nem próbáltam. Szóval összességében valószínűleg én pl. alkalmatlan vagyok rá. (Még jó, hogy rengeteget olvastam róla és nagyon hittem abban, hogy majd meggyógyulok meg jobban leszek meg mindenkinek ajánlottam.)
2022. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!