Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erre milyen gyógyszert fognak...

Erre milyen gyógyszert fognak felirni?

Figyelt kérdés
Ma voltam pszichológusnál. Elmondtam neki hogy nem tudok beilleszkedni, szorongok, egész nap a szobámban vagyok. Adott egy ilyen lapot ahol 1-29ig felkellett irni egymás alá a számokat. Utána adott egy szinest és felolvasott kérdéseket amik megvoltak számozva 0-2ig. Pl: 0: Nem érzem magam magányosnak, 1: Néha magányosnak érzem magam, 2: Folyton magányosnak érzem magam. (Volt még ugyigy öngyilkossági szándék stb..) 40 pontos lett és súlyos depressziót állapitott meg. Beutalt valami pszichiátriára és ott mit fognak csinálni? Irnak fel rá gyogyszert? Milyet?
2022. jan. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Szerintex ezt bárki meg tudja mondani? Az orvos majd meg tovabb kerdez és annak alapjan állapitja meg a terápiat.
2022. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a Beck féle depressziós tesztre hasonlít. Nem kell megijedni, valószínűleg első körben valamilyen antidepresszánst fogsz kapni.
2022. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Frontint + azt az antidepresszánst ami után jutalékot kap a gyógyszergyártól.:)
2022. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy előttem írta. Ezek nm gyógyítanak,hanem egymásnak küldik a klienseket,aztán meg életed végéig szedheted a gyógyszereket.annyi ilyet láttam,és olvastam,H már tényleg herotom van a bigfarmatol.gusztustalan mit csinálnak az emberekkel.mozogj kérdező,bármit.napi fél óra minimum,friss levegőn a legjobb.termeszetbe járj sétálni, offline.nm arra vagyunk teremtve,H egész nap bezárva egy házban v tvzzunk,netezzunk,telozzunk stb.ezert ilyen beteg a társadalmunk sajnos.nekik formazhato irányítható munkások kellenek akik hozzák a profitot.
2022. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!