Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól másnak...

Antidepresszánstól másnak égett már a bőre ?

Figyelt kérdés

Este kellett bevennem de ég az egész testem mintha apró tűk szúrkálnának…

Ez normális lehet ?


2022. jan. 20. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Mit vettel be?Amugy igen,normalis de amint lehet allj le vele mert ettol meg cifrabb tuneteket is atelhetsz
2022. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nem normalis reakcio. En beszelnek a pszichiaterrel, hogy neked elegge intenziv mellekhatasod van tole. Vagy kibirod es megnezed h tovabbra is ez lesz a mellekhatasa v sem.


Kezdeti mellekhatasok altalaban vannak, majd szep csendben alabbhagy es beall a gyogyszer

2022. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég specifikus helyen produkálta ugyanezeket a tüneteket, mert prosztatagyulladást okozott (ez állítólag nem is túl ritka). Szerintem is mihamarabb tedd le, nem tudom, mi bajod, de ma már kb mindenre felírják, a nyugtatókkal együtt. Sokadik megoldásnak szabadna csak lennie, ha már sokminden más nem segített.
2022. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez allergiás reakciónak tűnik, értesítsd róla az orvosod mielőbb.
2022. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rexetint szedtem be
2022. jan. 20. 10:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem de szerintem mond el az orvosodnak ezt a reakciot
2022. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is Rexetint (Paroxatot) szedek elég magas adagolásban, de semmilyen ilyen jellegű mellékhatása nem volt. Szerintem szólni kéne a dokinak és váltani.
2022. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Este kellett bevennem, hajnal fél3kor hánytam és azóta is remegek és világ vége hangulatom van….

Ez normális ?

Most szedek először ilyet.

2022. jan. 20. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
nem, ilyen szinten azért ez nem normális.:D ezekután én biztos nem venném be. vannak más hatóanyagok is. cseréltesd le. A "legújabb" az escitilopharm mint az escitil, scippa stb. Én escitilt szedtem 1hétig jobban szorongtam utána semmi mellékhatás, csak a fokozott aitivitás.
2022. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7es vagyok, ez egyáltalán nem normális, ezek szerint te erre a hatóanyagra érzékeny vagy, váltsatok SSRI-t szerintem.
2022. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!