Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség?

Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés

Évekig azt gondoltam (pontosabban kb. 7-től 16 éves kormoig) hogy nem normális amiket csinálok, ahogyan beszélek, öltözködök, vagy akármi velem kapcsolatos dolog nem normális, furcsa de rossz értelemben, hogy minden mozdulatom "nem normális". Minden amit teszek, és ahogyan beszélek, ahogyan fogalmazok, minden egyes szavam. Nem tudtam elengedni magam soha, nem tudtam önmagam lenni senki előtt mert féltem hogy furán fognak rám nézni, hogy nem vagyok normális, hogy elítélnének, ezért nem mertem beszélni társaságban, és szociális fóbiám volt emiatt. Aztán egyszer csak úgy elmúlt ez az egész, most talán túlságosan is önmagam vagyok bárki előtt, szociális fóbia nélkül. De nem tudom megérteni hogy mi volt az, lehet amiatt hogy kiskorom óta apám és még pár családtag hülyének nevezett?

Igazából azóta múlt el mióta depressziós vagyok, most más problémám van, így az előző teljesen megszűnt.



2022. jan. 20. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás.
2022. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Valóban én is a szorongásra tippelek. De lehet mellette valami pánik szerű is valamint önbizalom hiány, elnyomás érzeted is van ahogy olvastam. Sok minden lehet. Ha akarsz erről még beszélni írj nekem nyugodtan.
2022. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!