Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszereket kaphatok?...

Milyen gyógyszereket kaphatok? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek be rehabra (leginkább anorexia miatt) és 5 hetet leszek bent kórházban hétvégék kivételével. Látogatni heti 1x jöhet családtag. Nagyon félek mert én függő vagyok (energiaital, ecigi, vagdosás) és ezekből egyiket sem csinálhatom majd. Nagyon kész leszek ezek miatt és nem tudom hogy milyen gyógyszereket adhatnak be. Depresszióval, figyelemzavarral, anorexiával ami bulímiával kevert evészavarral és szociális szorongással/elmaradottsággal diagnosztizáltak. 16/L

2022. jan. 21. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De hát pont azért kell odamenned, hogy azokat NE csinálhasd, ill. leszoktassanak róla! Te nem szeretnél ezekről leszokni?

Hidd el, hogy szakemberek pontosan tudják, hogy hogyan és mivel kell téged kezelni, ill. milyen terápiára van szükség.

Egy új világ fog előtted megnyílni ha megszabadulsz ezektől a szörnyű függőségektől.

2022. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dee csak félek hogyha egyszerre vonnak meg mindent akkor rosszabbul leszek. Meg volt már függőségem gyógyszerek miatt is…
2022. jan. 21. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:

16 évesen már elég nagylány vagy - talán el tudod fogadni, hogy a későbbi eredmények reményében be kell vállalni a párhetes rossz közérzetet.

Tuti, hogy fogsz kapni olyan gyógyszereket is, amikkel a megvonás mellékhatásait csökkentik.

2022. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2: milyen gyógyszer(ek) voltak? A korábbi depressziódra kaptad, vagy abúzus volt?
2022. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4, hát igazából amit csak találtam otthon kb 13-14 évesen. Akkor még nem mertem segítséget kérni
2022. jan. 21. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
De hogy lehet otthon "csak úgy" olyan mennyiségű gyógyszert találni - ráadásul pszicho-cuccokat - amitől függő leszel...?????
2022. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom💀 Én is eléggé meglepődtem amikor a gyógyszeres doboz alján frontint találtam pl…
2022. jan. 22. 07:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!