Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, mi a következő lépés?

Mit tegyek, mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Már 9-8 napja elkezdődött a suli... Nem tudom, de az új osztálytársakkal valahogy nem megy a dolog... Nem tudok velük közös témát találni, ha meg kérdezek valamit akkor az valami nagyon nagy butaság, és akkor tök h.ülyének néznek... Mindenkinek sikerült beilleszkedni, betömörülni valami kisebb társaságba, de én még mindég ott lézengek körülöttük, azon gondolkodva, most hogy is kezdjek neki a társalgásnak... A városomból ketten jöttünk, közülünk egy megbarátkozott egy másik lánnyal én meg egydül maradtam... Sose tudok beszólni, valami oda passzoló vicces dolgot mondani, pedig ez nem szokásom... Ithon néha még én vagyok a mókamester... MIT TEGYEK? HOGYAN TUDNÁK VELÜK JOBBAN ÖSSZEBARÁTKOZNI, EGY HULLÁMHOSZRA KERÜLNI?
2010. szept. 9. 17:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jó kategóriába raktam ezt a kérdést, bocsánat... De attól még várom a válaszokaat :D
2010. szept. 9. 17:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, nekem is ugyanez szokott lenni, de most megváltozott

én is így voltam, ott maradtam egyedül, de próbáltam minidg figyelni ki mit szeret és vhogy hozzászólni, avgy akárcsak odaülni eléjük odafordulni és hallgattni őket

tesin közös jétékokba részt kell venni, az általában jók szoktak lenni, mert csapatjáték

vagy ha látod h vkinek nem megy vmi és azt te pont tudod odamész h segíthetsz e

viszel be mondjuk egy csomag kekszet és megkínálod őket

reggelizel nézed h ki eszik odaülsz elé, és mondod h jó étvágyat, te mit hoztál, mi van a szendvicsedbe

ha valaki késik megkérdezed tőle h dugó volt e stb te is meséled h jösz megkérdezed tőlük h hogyan jönnek mien busszal, vonattal stb

tudom h ezek olyan kis hülye dolgok, de hidd el így lehet csak közelebb kerülni a másikhoz

de ne mesélj sokat magadról amíg nem ismerted meg teljesen, mert nem tudod ki mikor h él vissza vele

2010. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!