Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyomorideg az angol tanár miatt?

Gyomorideg az angol tanár miatt?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 9. osztályt. Valamiért a haladó csoportba tettek pedig nem ott lenne a helyem. A tanár ha kérdezek tőle, lekezelő vagy csak egyszerűen megaláz. Heti 4 órám van vele de kezdek bele betegedni.

Mit tudnék tenni hogy el múljon ez az érzés?



2022. jan. 24. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Matektanàrom volt ilyen, 4 évig. Pokol volt. Nem csak nekem, az egész osztálynak.
2022. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,tudom miről beszélsz.Volt nekem is egy ilyen tanárom,egyszer el is sírtam magam az osztály főnök előtt,Faggatott mi a baj,csak elmondtam neki,hogy teljesen kivagyok mert azzal a tanárral lesz órám,ő meg beszélt vele,utána meg azért szekált a tanár,hogy én mit sírok,nem kell tőle félni.Valahogy próbáld meg leküzdeni,tudom milyen rossz,sok óráját ellógtam annak a tanárnak,de te azért ne lógj.
2022. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már hányingerem van ha vele lesz órám, sírva alszok miatta.

Egyszerűen már a suliba is félek be menni.

Nem tudom mi lesz még 5 éven keresztül 😟

2022. jan. 24. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljen az of-vel, majd ha nem elég, az igazgatóval anyukád, hogy rakjanak a kezdő csoportba, mert nem vagy haladó. Mért oda tettek? Volt szintfelmérő?
2022. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozik ilyenekkel. Az igazgató se, az ofő 4 hónapja fenyeget zsarol minek, de tanár hiány van. Vele szerencsére kevesebb óránk van.


Nem tudom sajnos.

Volt de csak a számok és kérdő, tagadó, kérdő mondatok fordítás volt a feladat.

2022. jan. 24. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha a szüleid írnak egy kérelmet az igazgatónak, hogy gyengébb csoportba tegyenek, azt nem veheti semmibe. Tanulj meg kiállni magadért, ne gyárts ELŐRE kifogásokat. Ha csak keseregni jöttél ide, azon senki sem tud segíteni.
2022. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!