Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lenne egy gomb ami nem...

Ha lenne egy gomb ami nem szószerint egy gomb,amivel fájdalom nélkül meghalhatsz olyan helyen ahol bizosra mehetsz, megnyomnád? Tényleg, komolyan gondolnád? Válaszok jöhetnek privátban is, nemmel korral.

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 04:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Inkább bevállalok valami őrültséget amiben jól meg lehet halni mások veszélyeztetése nélkül. Valahol ezért is kezdtem el hegyet mászni.
2022. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Van olyan "gomb" tartozik hozzá markolat, cső, és lővedék.

Persze épp szétzuhant az életem, azt sem tudom mit kéne kezdeni magammal.

Véget kell ennek vetni.

2022. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Igen. Az életem zsákutca.

Az egészsegem az sosem volt és ami van az is egyre rosszabb.

Szociálisan egy csőd vagyok.

Mentálisan sem vagyok a legjobb.

És mé lusta is vagyok.

A világ nélkülem nem lesz szegényebb.

Igazából nem a fájdalom a visszatartó erő,hanem a családom akik amúgy kimondhatatlanul jó emberek. A sok szaron ami van velem mindig átsegitenek, probálnak utat mutatni de én rendre elbukok... csalodást okozok lépten nyomon.


Igy ha meghalok legalább nem leszek egy holt suly amit cipelniük kell.

2022. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%
Aki jót akar magának, ne olvassa ezt tovább...
2022. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
Igen! A halál túl morbid. Helyette jobb lenne szimplán csak megszűnni létezni. Belegondolni is szörnyű, hogy 40 éve kurogat seggbe az élet, és még kb. ugyanennyi hátra van. Lehet maradok a morbid verziónál.
2022. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Jelenleg megnyomnám sajnos gondolkozás nélkül... Éve óta csőd az életem.
2022. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
#11 az meg van hogy a hegyimentők utánd mennek ha lepotyansz valahonnan,na az pont mások veszélyeztetése.
2022. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Elviselhetetlen fájdalommal járó betegségem van, ami ráadásul sajna még csak nem is halálos.
2022. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne egy ilyen gomb!
2022. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem biztos, hogy most kapásból megnyomnám, de nekem speciel - paradox módon - hatalmas biztonság érzetet adna, ha létezne egy ilyen gomb. Sokszor voltam már elmondhatatlan lelki mélységekben, mikor is bármit megadtam volna a gyors és fájdalommentes kilépőért (ha egy halálraítélt gyerekgyilkosnak ez humánus megfontolásból és alanyi jogon jár, akkor egy holtpontra jutott, de szellemileg egészséges adófizetőtől miért kell megtagadni és szörnyűbbnél szörnyűbb módszerekre "kényszeríteni"?). Bár mindahányszor sikerült valahogy kimásznom, a mai napig vannak durva visszaeséseim és arra jutottam, hogy így nem lehet normális, teljes életet élni.

Szóval ja, ide az a gombot. Felelősségteljes felnőtt ember vagyok. El tudom dönteni, akarok-e tovább szenvedni vagy sem. És gondolom, nem vagyok ezzel egyedül.

2022. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!