Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anális fájdalom szorongás miatt?

Anális fájdalom szorongás miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nekem sajnos a szorongás miatt elég változatos bajaim voltak.


Egy időben folyamatos hajfájás, hasmenés, ami eléggé megnyomorította az életemet.


Utána egy időben prosztatagyulladásom volt kb fél évig, szintén a szorongás miatt. Akkor a heréim is fájtak.


Most meg a végbelem fáj. Rendesen érzem mintha egy golf labda lenne benn, amikor jönnek a stresszes helyzetek, ami egy szorongó embernél teljesen hétköznapi egyszerű helyzetek általában. Szerencsére nem vérzek, és semmilyen normál emésztéssel járó fájdalom nincsen, csak az érzelmi állapottal függ össze.


És persze az orvos sosem talál semmit, de én meg már unom hogy állandóan kelletlen vizsgálatoknak kell magam alávessem.


2022. jan. 20. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Stressz okozhatja persze.
2022. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jo csak mar uncsi h rohangal bennem a fajdalom "mint zsidoban a fajdalom" szoktak mondani
2022. jan. 20. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Furán hangozhat, de szerintem az segíthet, ha belemész stresszes helyzetekbe szándékosan. Ez a tapasztalat, hogy nem álltja meg ez a cselekvésedet és hogy megy az élet utána is tovább le tudja ezt oldani kicsit. Mert valahogy a szervezet minden megszokik. Pl félni sem lehet tartósan, akkor is ha tényleges nagy veszély van is. Pl háborúban is egy idő után visszább vehet.
2022. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

jol van


latszik h fogalmad nincs a temarol es nem elted meg ezeket a dolgokat

2022. jan. 21. 15:25
 5/15 anonim ***** válasza:
A szorongásod kellene kezelni gyógynövényes nyugtató teákkal
2022. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

a masik nagyokos


erdekes eletetek lehet ha mindent ilyen egyszeru megoldasokkal akartok kezelni

2022. jan. 22. 08:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Nemveszitesz semmit egy próbát megér
2022. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

oke


elkoltottem kb szaz ezret cbd olajra ami azert kicsit hatekonyabb szorongas oldo mint a bioboltos "gyogytea"


illetve korhazban is voltam egy honapig terapian es nem szedtem semmilyen gyógyszert, de akikbe tomtek a sok nyugtatot es xanaxot hat nem jutottak sokkal előrébb azzal sem

2022. jan. 22. 12:47
 9/15 anonim ***** válasza:

Figyelj azért oda arra amit mondunk. És ha nagyon kis erőfeszítéssel tudsz tenni abba az irányba miért ne tennéd meg?

Mondok egy példát. Menj oda valakihez az utcán és kérj egy papír zsepit. Vagy kérj pénzt hazautazásra. Menj be egy étterembe wcre, minél elegánsabb annál jobb. Feküdj le az utcán a földre 10 másodpercre stb.


Ha eleget csinálsz ilyeneket meg tudja tapasztalni a tested, hogy a veszély nem valóságos. És ha nem érez veszélyt nem fog stress hormonokat tolni. Vagy ennek a másik oldala, hogy érzed a veszélyt, de nem zavar, mert begyakoroltad ezeket a helyzeteket.


Ez a csávó is hasonlóról beszél, ha esetleg értesz angolul:

https://www.youtube.com/watch?v=HtDkg3Xwn7U

2022. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg valahogy próbáld fejleszteni a bizalmadat a világban és az emberekben. Az is megnyugtató tud lenni. Ami nem azt jelenti, hogy nem fog rossz dolog történni, csak hogy valahogy rendben van az egész, mert az élet ilyen.
2022. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!