Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos hangulatingadozás...

Folyamatos hangulatingadozás ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Szorongás miatt járok pszichológushoz, azóta vannak ezek a durva hangulatingadozások is (mármint amióta szorongok, nem amióta járok a pszichológushoz:D).

Amikor konzultáció van a pszichológussal, akkor általában nincs különösebb bajom, elvagyok, így talán olyan, mintha kisebb lenne a problémám vagy nem is tudom. Sírni sem szoktam, szerintem kisírom magam itthon, mire eljutunk a konzultációig. Persze ha valami volt, el szoktam neki mondani, hogy mitől szorongtam, mit éreztem, de amikor éppen jobban vagyok, akkor hiába emlékszem arra, hogy mit éreztem meg hogy rossz volt, nem tudom pontosan átérezni, olyan aprósàgnak tűnik, pedig akkor eléggé szenvedtem.

Egy napon belül is durván meg tud változni a hangulatom, egyszer minden bajom van, feszült vagyok, sírok, magam alatt vagyok, szorongok, aztán meg viszonylag nyugodt vagyok és szinte semmi bajom, lelkes vagyok. Nagyon idegesítő ez az egész. Ha kívülálló lennék, el sem hinném, hogy ilyen van.



2022. jan. 27. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
A szokásos közhelyek: sport, bármilyen mozgás, szabad levegő, hobbi, olvasás. Ezek csak segíthetnek. Rendszeres, helyes táplálkozás,vitaminok, elegendő mennyiségű alvás és pihenés. Ezek az alapok. Aztán jöhet az, hogy mi is a bajod tulajdonképpen, mi nem stimmel, mivel vagy elégedetlen, mit szeretnél elérni, mik a vágyaid, milyenek az emberi kapcsolataid. Ha jársz pszichológushoz biztosan foglalkoztok is ezekkel. ha szorongsz,próbáld magad kizökkenteni, ha teheted menj kia alevegőre, nyújtózz ki, érezd a szelet az arcodon, és megérzed a természet része vagy te is, add át magad neki egy kicsit. :)
2022. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Igyál egy kis pálinkát.
2022. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!