Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó szorongás és halálféle...

Állandó szorongás és halálfélelem?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja derült ki hogy pánikbeteg vagyok. Azóta minden nap rossz közérzetem és halálfélelmem van.

Sokszor voltam dokinál, volt EKG, vérvétel, de azok szerint semmi bajom nincs. De én ezt nem így gondolom, ha bármi fájdalmat érzek mindig begondolom magamnak hogy valami súlyos betegségem van. Próbáltam elterelni a figyelmemet, olvasni vagy valami, de nem sikerül. Pszichológushoz is járok. Mindenki mondja hogy teljesen kikészítem magamat, és ezt én is tudom, de nem tudok mit csinálni. Mindig az jár a fejemben hogy mennyire jobb volt hónapokkal ezelőtt, és hogy meddig fogok még így szenvedni. Nagyon fiatal vagyok még, és ez az egész gátol az életben. Egész nap szorongok és halálfélelmem van. Mit csináljak? :(



2022. jan. 27. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek szintén ugyanez vagyok.
2022. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez.

Tereld el a figyelmed, menj el sportolni, hallgass sok zenet, esetleg próbálj neg szedni magne b6ot, az is jó a stresszre

2022. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szard le. Akinek gondja van az ilyen.ez természetes.
2022. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagyok énis, de már hozzá szoktam megtanultam hogy ezzel kell együtt élnem
2022. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé.."

Szívesen meggyőződnél erről?

2022. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szedj omega 3 hal olajat ! Segíthet
2022. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D
2022. jan. 29. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez .. Elkezdtem sétálni, az segít
2022. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!