Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szorongás, halálfélelem,...

Erős szorongás, halálfélelem, mit kellene tennem? Gólyatáborban majdnem meghaltam. 19/F

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon erősen szorongok, minden nap, és rettenetesen megnehezíti az életemet. Állandóan rettegek attól, hogy szívrohamot kapok, állandóan sóhajtozok, pánikbeteg vagyok (nincs róla hivatalos dokumentumom), valamint depresszív alkat vagyok. Napi szinten vannak rosszulléteim. Aki élt át hasonlót, az pontosan tudja, milyen borzalmas élmény. Olyan jól titkolom, hogy senki a környezetemben nem is sejti. Soha nem szólok róla senkinek, mert szégyellem közel 20 éves létemre. Tudom, ez nem korfüggő, de akkor is. Úgy érzem, ha bemegyek az egyetemi előadásokra, elájulok. Voltam gólyatáborban, azt úgy bírtam eleinte, de eljöttem mert rámjöttek a rosszullétek. Ilyenkor erős szédülést, szívverést, fejfájdalmat, ájulásérzetet, valamint légszomjat érzek. Mit gondoltok, így inkább hagyjak ki egy évet, és kúráljam valahogy ki magam doki segítségével, vagy vágjak bele, max teljesen kiégek? Köszönöm.

2021. szept. 7. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele és mellette kúráld magad. Neked szakember kell! Ez egy alattomos és súlyos betegség, ne hagyd, hogy legyőzzön.
2021. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakemberhez, de a sulit semiképp ne hagyd abba. Azért kell a társaság hogy ne félj utána utcára menni.
2021. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Antidepresszáns és terápia mellette! Ha ennyire megnehezíti a hétköznapjaidat, akkor kellhet az antidepi.
2021. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kérd szakember segítségét, mert anélkül csak rosszabbodni fog. A legegyszerűbb megoldás egy pszichiáter lenne és antidepresszáns első körben.
2021. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
A fiam ugyanígy kezdte. Elment pszichológushoz, az átküldte pszichiáterhez, az túrót se segített rajta, csak felírta a bogyókat, amire kb. már immunis lett a végére. Ma már halott...
2021. szept. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező?
2021. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Otthagytam az egyetemet, dolgozom, hála az égnek nagyon jó fizetésért (egy kis protekcióval). Amióta dolgozom, semmi bajom nincsen. :)
2021. okt. 14. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, további minden jót neked!
2021. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!