Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem mintha nem itt...

Úgy érzem mintha nem itt lennék, lebegnék és más körülöttem minden, mintha nem lennék része a környezetnek, mi ez?

Figyelt kérdés
Fogom a telefont a kezembe és teljesen más érzés mint szokott lenni, mintha egy új ismeretlen tárgyat fognék. Nem fogom fel az időt és az hogy 2022 van. Nem tudom elhinni. Eddig csak depressziós voltam de ilyesmiket meg nem éreztem. Mi ez?
2022. jan. 29. 15:11
 1/6 anonim válasza:
Nem vagyok szakember, de a derealizációnak -persze ha ez az- lehet oka a depresszió.
2022. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Derealizacio
2022. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nehéz elhinni hogy ez egy kórkép es nem en magam vagyok. Meg most is tart... olyan mintha megorultem volna
2022. jan. 29. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, nekem több mint egy hónapig tartott. :(
2022. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor ez kezdődik, csukd be a szemed pár másodpercre és elmúlik. Másik módszer, hogy menj egymásik helyre, pl menj át másik szobába, ha ezt tapasztalod, mert a helyszín változtatása kiránt ebből.
2022. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy ma pont volt egy elég józan időszakom aztán lementem a boltba es az a kietlen taj összeroppantott.. de ez a mostani állapot mar tényleg leírhatatlan volt, nem tudom mit tegyek
2022. jan. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!