Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyilvános megszégyenítés-megal...

Nyilvános megszégyenítés-megalázás által keltett érzéseket ki milyen technikával engedte el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kiskoromban és serdülőkoromban gyakran aláztak, szégyenítettek meg, valószínűleg ebből fakadt, hogy felnőttként se mertem kiállni magamért és mindig leblokkoltam.

Sok-sok év után is napi szinten eszembejutnak azok az érzések amelyeket ezek a szituációk keltettek. Sokszor volt "szerencsém" megtapasztalni, hogy úgy mernek beszélni, viselkedni velem, ahogy adott közösségben senki mással nem mernének...

Ha valaki volt hasonló helyzetben, milyen technikával engedte el ezt?



2022. jan. 30. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

Igazából itt az önertékelest lehet fejleszteni ami tök nehez...

Én igyekeztem hosszú eveken at felhozni a fizikumomat, és e mellett fontos lehet, hogy szeles latókörrel rendelkezz minden teren.

Röviden: önkepzes. Minden formaban.

Ha az altalanos műveltségi szint ok, fizikailag is tényező vagy (utóbbi inkanbb ugye ffi esetében) akkor megerzed azt az opciót, hogy elengedd a hülyeket.

2022. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!