Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Skizofrén...

Mit tegyek? Skizofrén vagyok. Nem látom a kiutat ebből. Van valami ötletetek,? " Illetve szivesen beszélgetnék olyan emberekkel akik szintén ebben a betegségben szenvednek.

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban fordulj pszichiáterhez. Ha kezelitek a betegséget, akkor sokkal jobb lesz! Közben és utána törekedj arra, hogy javuljon az állapotod! :)
2022. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg nézz be ide: [link] .

2022. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1:járok pszichiáterhez rendszeresen.
2022. febr. 2. 13:19
 4/6 A kérdező kommentje:
2: Köszönöm szépen, meglesem
2022. febr. 2. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen dolgokban az tudna segíteni, ha tudnál rá úgy tekinteni, mint ami egy másik módja a tudatnak és ami érdekes is azon túl, hogy nehéz. Ha tudod érdekesként látni az életed az valahogy át tudja színezni a dolgokat. Kicsit ilyen felfedezés szerű is lesz. Olyasmi ami kíváncsisággal tölt el.
2022. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én paranoid skizofrén vagyok, gyógyszerel teljes élhető a betegség, legalábbis nekem, miért nem látod belőle a kiutat mi a baj?
2022. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!