Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudok bekerülni ingyenes...

Hogy tudok bekerülni ingyenes pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Sajnos olyan durva a szorongásom, hogy már nem merek telefonálni, kávézóba menni, stb.

Anno 5 pszichológusnál és 2 pszichiáternél jártam, álltam gyógyszeres kezelés alatt, de ezek mind magánban voltak, és már nincs pénzem tovább csinálni ezeket.


Szükségem lenne ingyenes dokira. A háziorvosomat kérdeztem, azt mondja nem tudja kihez tartozom, nézzem meg a neten.


A neten viszont ahol van az a kereső, hogy melyik település hova tartozik, a pszichiátriához vagy 6 kórházat ad ki. Most ez azt jelenti, hogy akkor ott mindegyikben fogadnak, csak ki kell választanom egyet?

Vagy ez hogy történik?

Bocsánat, ha buta kérdés, nagyon szorongó vagyok, és igen, még ezektől is szorongásos roham jön rám, de muszáj lépnem.


2022. febr. 2. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindben fogadnak, de legegyszerűbb felhívni őket (mondjuk én a telefonálásól is szorongtam) Az orvosodat meg nem értem, neki tudni kéne hova tartoztok.
2022. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Melyik településről van szó?
2022. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!