Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz visszamenni fél év után...

Gáz visszamenni fél év után ugyanahhoz a pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Utolsó alkalommal abban maradtunk hogy keressek fel egy pszichiátert mert ehhez ő egyedül már kevés, kellenek a gyógyszerek, de mellette járjak rendszeressen terápiára hozzá is. Csakhogy apám nem engedte a pszichiátert, ahogy azt sem hogy gyógyszereket szedjek. Anyagilag sem álltam úgy hogy a rendszeres terápiákat tudjam fizetni, illetve a beosztásomat sem tudtam hetekkel előre. Ráadásul olyan mélypontra kerültem hogy még magam előtt is szégyelltem, így beszélni sem akartam róla. De most már készenállok visszamenni és jól szeretnék lenni, elegem lett, akár a gyógyszeres kezelést is vállalom. Csak olyan hülyén érzem magam ezekután visszamenni hozzá, másnak viszont nem szeretnék újra megnyílni és előről kezdeni az egészet.

2022. jan. 31. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, miért ne mehetnél vissza hozzá. Egy próbát megér. Esetleg ugyanazt mondja, mint legútóbb.
2022. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én 3x mentem vissza, utolsó alkalommal azt mondta, ha otthagyom, akkor nem vállal többet. De másodjára nyugodtan mehetsz, örülni fog valószínűleg, főleg, ha elmondod az okokat is.
2022. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem gáz, menj csak nyugodt szívvel.
2022. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most nagyon megnyugtattatok. Csak számomra elég kellemetlen hogy se szó se beszéd eltűntem.
2022. jan. 31. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha egyébként elégedett voltál vele, jó a viszonyotok, akkor szerintem nyugodtan érdemes visszamenni. Ha a viszony elmérgesedett, nem vagy elégedett a munkájával, valamilyen kibékíthetetlen ellentét van köztetek, akkor ne menj vissza hozzá.
2022. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Jól teszed hogy felkeresed újra, amit meghatározott hogy ő ide nem elég, kellhet akár gyógyszer is, már hajlasz efelé. Örülni fog hogy megteszed ezt a lépést!

Hajrá, jó lesz!

2022. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, hogy hozzá vannak szokva, nem te vagy az első, és nem te leszel az utolsó.
2022. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Engem többször elküldött pszichiáterhez akihez járok. Sajnos a gyógyszerek szedése az aktuális munkakörömbe kicsit kockazatos lenne. Ezert pszichiáterhez se megyek, illetve pszichológushoz se járok már, mert gyógyszert kéne szednem.
2022. febr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*jártam
2022. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!