Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Onbizalom hiany, kedvtelenseg,...

Onbizalom hiany, kedvtelenseg, tippek?

Figyelt kérdés

Covid elott sem voltam tulsagosan nyitott, azonban hetvegente eljartam bulizni, tindereztem, akar elmentem tinder randikra, bar mar akkor is izgultam.

Aztan miutan covid lett es a suli is online lett, egyre tobbet kellett tanulni es egyre kevesebbet jartam el, a virus miatt is meg mert diploma elott voltam, es nem volt nagyon idom.


Oly annyira elszoktam ettol az egesztol, hogy most mikor mar befejeztem a sulit is ugy erzem hogy nincs kedvem bulizni, nincs kedvem pialni, sot sokszor mar ugy vagyok hogy ismerkedni sem, pedig korabban azert nem vettettem meg a holgyekkel valo ismerkedest... :D

Viccet felreteve, kicsit szorongok ha elkell mennem itthonrol, igy bulizni sem nagyon jarok mar, tinderrol is letoroltem magam, mert covid ota egy randira sem mentem, pedig lett volna ra alkalmam, csak a szorongasom miatt, onbizalom hianyom lett, feltem hogy mint gondol rolam, vagy h nem jovok be, pedig korabban eleg szep baratnoim voltam :(

Egy szo mint szaz, nem tudom hogyan kene visszarazodni a normal kerekvagasba, kevesebbet stresszelni, nem szorongani, nyitni a vilag fele jobban, es egy kis onbizalmat felszedni.


Koszi ha elolvastad 22/F



2022. febr. 2. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Higyjél abban hogy az emberek jóindulatúak feléd.
2022. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Higgyél*
2022. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!