Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok 17 évesen kedvtelen?

Miért vagyok 17 évesen kedvtelen?

Figyelt kérdés

Rengeteg dolgot csinálhatnék, sok mindent szerettem de mostanság semmilyen tevékenységhez nincs kedvem igazán ami rengeteg veszekedést szül köztem és a barátnőm között..


Régen nagyon szerettem programozni, érdekelt minden, programozás órán (szakközép iskolábaan 2014, elsős koromban) mindig én jelentkeztem meg engem tartott a legokosabb/leglelkesebb diáknak a tanár persze mert otthon is rengeteget foglalkoztam vele. Ez időtájt kezdtem el edzeni is ami az első két évben nagyon jól haladt.


Aztán kezdődött a zuhanás: nem fejlődtem tovább, míg mások mellettem igen, az akkori barátnőmet nem kedveltem, szakítottunk, nem alkottam már semmit programozás terén, mindent félbehagytam, aztán múlt nyáron (2016) depresszióba estem mert nem volt senkim. Nem emlékszem hogy valaha is igazán kedveltem volna édesanyámat, bár az emlékeim csak 7-8 éves koromig nyúlnak vissza amikor már elváltak, most van egy mostohaapám akit nem kedvelek (de ő se engem).


Egy ideig tartott azaz állapot de miután megismerkedtem a mostani barátnőmmel akivel sokkal bátrabban tudunk beszélni, és rengeteget iszok (igen addig alig ittam meg 1liter vizet naponta) kezdett jobb lenni.

Már akkor volt egy vállsérülésem ami fokozatosan alakult ki de nem foglalkoztam vele és emiatt júniusra már annyira fájt hogy nemcsak az edzésről kellett letennem hanem arrólis hogy fájdalom nélkül kelljek fel..


Mostmár jobb a vállam, de nincs kedvem semmihez a világon, barátnőmmel csak hétvégente találkozunk mert ő Pestre jár fel tanulni (én Kecskeméti, ő Ceglédi).Olvasni is kevés kedvem volt mostanság (eddig minden hónapban, könyvtárból, havi 3-4 könyvet olvastam másfél éven keresztül) és nem is ezzel kellene foglalkoznom mert nyakamon az őszi emelt angol érettségi (rá a középfokúra) amire igencsak készülnöm kellene miég.


Tudom hogy biológia és később érik meg bennünk ez a kötelességtudat de nekem nagyon szükségem lenne kedvre vagy arra legalább hogy szeressem amit csinálok.


(Lehetséges lenne hogy most is valamilyen vitamin hiányom, vagy más baj okozhatja a dolgot? Naponta szedek multivitamint és izületvédőt a vállamra.)



2017. szept. 11. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a nagyon elterjedt betegség kezdeti jele (muncusz undorundusz)
2017. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő: nincs semmi probléma a munkához való viszonyomnak, sokat diákmelózok ipari üzemekben (Bosal, STI Petőfi nyomda) ahol fizika munkát kell végezni 8 órában hajnal 5től. Persze ennél komolyabb terveim vannak.
2017. szept. 11. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs célja az életednek, amiért küzdeni akarsz, ha nem motivál semmi, normális, ha kedvetlen vagy. Vannak mély pontok az életben, de találd meg újra azt, amiért lelkesedni tudsz.
2017. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!