Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 5 mg Xanax már függőségne...

Napi 5 mg Xanax már függőségnek számít?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy része szedi úgy a nyugtatókat, hogy az orvos időhiány miatt felírja, miközben lenne más megoldás. Így nagyon sokan válnak gyógyszerfüggővé.


Azt viszont nem ártana tudni, hogy mire szedi a Xanaxot.


"Szermentesen" élni az annak megy, akinek az esetében lehetséges. Ezt pedig nem úgy értem, hogy nyugodtan lehet szedni a Xanaxot. A motiváció pedig néha kevés. Nekem volt motivációm, 5 évig nem szedtem. Most 2 mg-ot egy éve.

2022. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mit akadunk ki a Xanaxon. Nyilván gáz és le kéne szokni róla és megtalálni az okokat, hogy miért szeded. De rengeteg ember van, aki fájdalomcsillapítók nélkül nem tud élni. Mindegyik függőség. De kinek van ideje és energiája minden problémájának alaposan utánajárni,
2022. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17%
Mindenkinek van ideje es energiaja. Ez csak szimplan kudarckerulo magatartas.
2022. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!