Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen problémákkal érdemes...

Ilyen problémákkal érdemes pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

A legnagyobb bajom az, hogy sok mindent megbántam, amit tettem az életben és azt is megbántam, amit nem tettem meg. Az egész életemmel elégedetlen vagyok és utálom.

A jövőmben sem tudok bízni, mert teljesen bizonytalannak érzem magam és érzem, hogy nem biztos, hogy jó helyen vagyok az életben, de nem tudom mi lenne a célom és például az nagyon nyomaszt, hogy nem tudom hol kellene pontosan dolgoznom, hogy milyen munka lenne jó nekem. Vannak sejtéseim, de mégsem tudom konkrétan. Nekem ez már egy kínzás, hogy én nem tudom mi a célom és mi az értelme az életemnek és hol a helyem.

És az is borzalmas, hogy annyi mindent megbántam.



2022. febr. 3. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
2022. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem érdemes. Nem jó, amit érzel, és az irományodból úgy látom hogy nagyon bele vagy ebbe az úgymond depresszív állapotba ragadva.

Már amugy az is nagy segítség ha elmondod neki azokat amik bántanak téged.

És biztosan tud majd Neked segíteni :)

2022. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Vannak hasonló problémáim, és járok én is szakemberhez. Bátorítalak rá téged is.
2022. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!