Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtalanság érzés,több...

Nyugtalanság érzés,több napja,mitől ?

Figyelt kérdés
Több napja nagyon nyugtalanak érzem magam, fogalmam sincs hogy mitől,másnak is volt már ilyen? Lehet csak bebeszèlem magamnak? Csak mert elég mániákus vagyok... Rossz minden nap úgy felkelni hogy tudom,H bennem van ez a fura érzés...lehet ez depresszió? V valami súlyos betegség? 17F
máj. 13. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Rossz a kategoria
máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szorongás, aminek az okát neked kell megtalálni. Könnyen kialakulhat belőle a pánik betegség.
máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Melegfront van, melegszik az idő, érzékeny vagy rá.
máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Nem hiszem hogy a meleg miatt,mert akkor régen is ez lett volna velem nem ?
máj. 13. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet érzékeny vagy a napkitörésekre.
máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ilyen baromságot írni? Dehogy vagyok az
máj. 14. 06:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baromság, orvosi lapokban is olvashatsz róla, most nagyon erős kitörések vannak.

"Az erős mágneses viharok egyes kutatások szerint hatással vannak a skizofréniában és depresszióban szenvedő páciensekre, mivel a napkitörések az agy potenciálját és aktivitását is befolyásolják." Web beteg rovatából: "Az agyi potenciál mérése alapján kimutatták, hogy a napszél, a napkitörés és az erős napfelszíni aktivitás megzavarhatja az agy elektromos tevékenységét, ami migrénhez vezethet. Emellett egyéb műszeres mérési eredmények azt mutatják, hogy a homlok, a nyak és a vállak területén megváltozik az izmok feszülése, valamint módosulhat az észlelési- és koncentrációs képesség is." És ez nem konteos oldal.

máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!