Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar vagy más...

AyaSz kérdése:

Bipoláris zavar vagy más mentális probléma lehet e?

Figyelt kérdés
Pszihiáterhez még nem mentem de nagy esélyel bipoláris zavarom lehet viszont halucinációk és "fejben lévő hangok" is vannak amik elég halkak de idegesítőek. Az a legnagyobb baj hogy olyan mintha 2 lennének és konkrét párbeszédet folytatnak egymással keresve a "kiutat a fejemből" mert "élni" akarnak. Ez már odáig fajult hogy nem mindig tudom hogy mikor gondolok én magamban bármire is. Orvoshoz nem tudok még menni és nem tudom mit tudnék magammal csinálni. Önök szerint milyen betegségem lehet? Tudom hogy végső soron a pszihiáter mondja meg de keresnék valami kiutat és tanácsot ebből amíg orvoshoz nem tudok menni ezzel.

2022. febr. 5. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Mióta van ez ?
2022. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Hány éves vagy? Mindenképpen érdemes orvoshoz menned, esetleg először a háziorvosodhoz, hogy beutaljon egyéb vizsgálatokra, amivel kizárhatjátok a neurológiai és egyéb eltéréseket.

Ha ezeken minden rendben, akkor pszichiáter tud segíteni. Ha mentális betegséged van, azt nem szabad hagyni elfajulni.

2022. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszihiáterhez és mondj el neki mindent. Amugy van olyan is ,hogy bipoláris valaki meg skizofrén is. Azt hivják skizoaffektív zavarnak.
2022. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is így kezdődött.Elször csak halkan.Idővel egyre rosszabbodni fog.Nem segít a gyógyszer csak egy állapotba tesz vagy fenntart hogy jobban tűrd.
nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!