Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az olyan emberek akik a...

Az olyan emberek akik a Facebookon folyamatosan ontják az okosságaikat, de olyan dolgokat, hogy az alapján szinte biztos klinikai elmebetegek, azoknak nincs rokona vagy valakije akik meg tudnák fékezni ezt az ámokfutásukat?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

De van. Csak lexarják. Én is lexarom. Nincs a veszekedéshez se kapacitásom, se energiám, se kedvem. Semmi. Teljes közönyösség.

Tök mindegy, hogy covidról van szó a facebook agymenéseiben, vagy oltásról, vagy politikáról, vagy buta idézetekről, másoknak való "üzenegetésről", egymás ku*va anyjának szidásáról nyilvánosan. Tudod, belefáradnak az emberek és van aki nem változik. Az én idős rokonom se fog már változni.

Szégyeníti magát eleget, de minket is persze. Úgy vagyok vele, normális ember nem ez alapján ítél meg engem. De azért tanácsolom mindig mindenkinek, hogy ne fogadják el tőle az ismerősnek jelölést.

2022. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy bérkommentelők. Elég csak megnézni, hogy most a választások közeledtével miket szoktak írni egy-egy ilyen politikai hirdetés alá. xD
2022. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, itt tényleg valós emberekre gondolok akik amúgy valószínűleg betegek.


pl. van egy bolond hölgy, akinek van egy bejegyzett pártja, aminek kb ő az egyetlen tagja, és a Facebookján kb a tucat követőjének ilyen szerepjátékot játszik, ahol eljátssza, hogy ő tényleg egy komoly befolyásos politikus akinek hatalmas ráhatása lehet ennek az országnak az ügyeire.

2022. febr. 5. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted mit tudna vele tenni a rokon, ismerős vagy bárki? Eltiltja a géptől vagy megszidja? Vagy mire gondolsz?
2022. febr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!