Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nem kívánatos hatást/me...

Milyen nem kívánatos hatást/mellékhatást okozott az antidepresszáns amikor szedtétek?

Figyelt kérdés

Ez a 3. gyógyszer amit próbálok kényszerbetegségre, de egyszerűen egyre jobban tartok tőle, hogy egy olyan gyógyszer se lesz ami nem fog valamilyen területből sokat elvenni tőlem.

Illetve használt számotokra valamelyik gyógyszer?



2022. febr. 6. 05:08
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Valamennyire.
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, hogy eleinte lehetnek erősebbek a tünetek, aztan segít?van, ahol ezt olvastam, csak jó lenne tudni neked orvos mit mondott erről (én is agyalok gyógyszeren)
2022. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt olyan, ami semmilyet. Volt olyan, amitől fokozódott a szorongásom, de mivel nagyon jól altatott, ezért mindössze annyit csináltam, hogy lecsökkentettem az adagot és akkor szuper volt. Mindenkinél teljesen egyéni, hogy milyen mellékhatás jön elő és ha tolerálhatatlan, akkor abbahagyod.
2022. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legdurvább a szívritmuszavar volt, de ezen kívül a-tól z-ig kb. mindent ami le van írva a betegtájékoztatóba. Váltottam is másikra, ezzel jól vagyok.
2022. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!