Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszáns emeléstől...

Az antidepresszáns emeléstől biztosan rosszabbul lesz egy ideig az ember?

Figyelt kérdés
25 mg Anafranilt szedek 8 napja most tervezném megemelni 50-re, de sok mellékhatás kijött, és félek hogyha emelnék még rosszabb lenne. OCD-re kaptam.

2021. dec. 15. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van aki rosszul lesz, és van, aki nem.
2021. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszélj a dokiddal, hogy mi legyen.

Nekem azt mondta dokim, hogy két hét után csak akkor térjek át a nagyobb adagra ha nincs mellékhatás.

2021. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Tapasztalatból beszélek, hogy az emelés már nqgyobb változást nem hozott. Én nagyon megszenvedtem az elejét, de megérte.
2021. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Csak nagyon megszenvedtem most 10 nap alatt ezt a 25 mg-ot is, és ezért félek.
2021. dec. 16. 11:09
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 Holnap lesz vele konzultáció említek neki mindent.
2021. dec. 16. 11:09
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Én is ezelőtt Rexetint szedtem, és az nem okozott ekkora kínlódást az elején, csak a hatása volt borzalmas számomra majdnem 2 hónapig szedtem, mire elhatároztam nagy nehezen hogy váltok, csak ez most az elején megszenvedtet elég erősen, főleg hogy sokat kell dolgoznom. Te is anafranilt szedtél ami segített, vagy te más gyógyszerrel lettél jobban?
2021. dec. 16. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A dózisemelés néha segíthet is. Nekem alacsony dózisnál jelentkeztek kellemetlen mellékhatások mikor elkezdtem szedni az antidepresszánsom, aztán dózisemelés után minden működött.
2021. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt? mesélj!
2021. dec. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Szia ha engem kérdezel ma emeltem dózist még nem tudom milyen lesz, de eddig nincs semmi baj *lekopogom*
2021. dec. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!